https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox
Міжнародний Дитячий Кінофестиваль 
KIDS MOVIE FEST
Проходить щороку в останні вихідні жовтня

Під час повномасштабної війни кінофестиваль нажаль припинив активну діяльність. Але команда кінофестивалю продовжує організовувати і проводити благодійні проекти для українських дітей і молоді, де  навчає створювати кіно різного жанру. 

Про наші проекти можно дізнатися більше ось ТУТ.  


KIDS MOVIE FEST  проводиться ГО "Міжнародний дитячий кінофестиваль Кідсмувіфест"  в столиці України , місті КИЇВ. Головна наша мета - розвиток мистецтва кіно, освіти та навчання у сфері документального, художнього та анімаційного кіно для молодого покоління планети. Наші основні цінності як громадської організації зосереджені на співчутті, інклюзивності, соціальній залученості, свободі та інтернаціоналізмі.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ
 • МДКФ запрошує молодих режисерів або учнів із кіношкол та студій. 
 • Вік авторів фільмів (режисерів / продюсерів) повинен бути від 8 до 18 років.
 • Учасники можуть подавати фільми, які були створенні з 2018 року по сьогоднішній день. 
 • Тривалість фільму для конкурсу не повинна перевищувати 15 хвилин.
 • Фільм потрібно викласти в Інтернет на файл обмінник і вказати лінк в заявці.
 • Тип формату для демонстрації фільму на кінофестивалі: FULL HD.
 • Мова фільму: оригінальна. Не приймаються фільми мовою загарбників (рос.). 
 • Мова субтитрів: українська або англійська.
 • Для участі у фестивалі необхідно заповнити заявку за цим лінком: 

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КІНОФЕСТИВАЛІ

Заявки на участь у конкурсі приймаються щороку до 10 вересня. 
КАТЕГОРІЇ і НОМІНАЦІЇ
KIDS CINEMA 
8 - 11 рр

● кращий фільм
● краща головна роль
● за ідею (сценарій) 

DIFFICULT AGE
12-14 рр

● кращий фільм
● краща головна роль
● краща роль другого плану
● найкраща ідея (сценарій)

"TEENAGER CINEMA"
15-18 рр

● кращий документальний фільм
● кращий ігровий фільм
● найкраща ідея (сценарій)
● краща головна роль
● краща роль другого плану
● краща операторська робота

ЧЕТВЕРТИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ KIDS MOVIE FEST-2021

ЧЕТВЕРТИЙ кінофестиваль Kids Movie Fest, відбувся в  умовах локдауну в Будинку Кіно на передодні війни, 30-31 жовтня 2021 року.  

Міжнародні гості, по справжньому цікаві фільми, професійні воркшопи і лекції, творчі зустрічі із зірками кіноіндустрії.  Всі події фестивалю перекладала відома перекладачка жестової мови  АНФІСА ХУДАШОВА.  

КІНОФЕСТ 2021 відбувся за підтримки ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО. Унікальність КІДСМУВІФЕСТ 2021 в тому, що він  Інклюзивний.  Програма кінопоказу включала в собі десяток фільмів від юних українських режисерів, які мають порушення слуху. 

Понад 100 дітей із інтернатів для глухих дітей Києва, Житомира , Харкова та інших міст України вперше в житті професійно пізнали всі етапи створення кіно. 

Кіноцеха КІДСМУВІ працювали non stop у всіх локаціях за розкладом: режисерський, акторський, гриму та костюму, сценарний і операторський від Patriot Rental.
ПОСТ-РЕЛІЗ КІНОФЕСТИВАЛЮ
IV Міжнародного дитячого кінофестивалю Kids Movie Fest, 
який відбувся 30-31 жовтня 2021 року в Київському Будинку Кіно. 
Цей кінофестиваль був унікальний тим, 
що у конкурсі змагалися фільми юних режисерів, які мали порушення слуху. 

ІНКЛЮЗІЯ
На цей кінофестиваль були запрошені в якості учасників та гостей - учні інтернатів для глухих дітей з усіх регіонів України. Серед поданих на кінофестиваль 180 відеоробіт з 28 країн світу, - майже два десятка фільмів пройшли відбірковий тур. 

Це були фільми юних режисерів , які мають порушення слуху. 

Кінофестиваль проходив за підтримки ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО. 

У конкурсі взяли участь 68 короткометражних фільмів (від 1 до 15 хвилин). Це роботи різних жанрів від документального кіно до анімаційних відеокліпів. Відбірковий тур пройшли фільми створені, як групою дітей, так і окремими незалежними юними режисерами віком від 8 до 18 років. Зокрема до комісії потрапило майже 200 фільмів зі всього світу, з них близько 80 українських робіт. Інші -  це заявки з  Ірландії, Китаю, Швеції, Америки, Угорщини, Казахстану та інших країн світу. 
Журі фестивалю приємно здивувалося кількості гідних національних фільмів з Вінниці, Харкова, Херсону, Одеси, Ужгороду, Маріуполя та інших міст України. Відбірковий тур пройшли й два десятка фільмів різного жанру від учасиків із порушенням слуху.

Унікальність фестивалю в тому, що паралельно працювало три зони:
 • Кінозал із показом фільмів всіх п’яти категорій;
 • Лекційна зала із професійними лекціями великих майстрів і зірок;
 • Кіноцеха від кіношкіл та студій України і Європи;

 У суботу та неділю в Будинку кіно з 12:30 до 18:00  працювали нон-стоп комплекс цехів кіновиробництва. Кожен гість фестивалю, від малечі до першокурсника кіноінституту, -  зміг спробувати всі етапи виробництва фільмів. 
 • Кіноцеха в режимі офлайн представляли ведучі українські компанії пов’язані із кіноіндустрією: STAR MEDIA, PATRIOT RENTAL, UKRAINIAN FILM SCHOOL, Prime Story PictureMEGOGO, FILM UAКастинг Агентство Silvestroff,  Kids Movie та багато інших кіношкіл та кіностудій України і Європи.

Урочисту промову приготували  зірки українського кіно Віталіна Біблів, Оксана Тараненко, Тетяна Юрікова, Антоніо Лукич, ЮРІЙ ГОРБУНОВ, ОЛЕКСІЙ ТРИТЕНКО та європейські режисери із Білорусії, Данії та Франції. Вітали молодих режисерів й дитяче журі: актори і юні режисери Дем’ян Шиян, Боря Савенко, Анна Мітроніна, Вероніка Фадєєва, Кіра Мещерська.
Вручали нагороди  переможцям 31.10 відомі українські актори ІРМА ВІТОВСЬКА та український співак DZIDZIO (Михайло Хома). .
Волонтери КІДСМУВІФЕСТ у  2021 році в період локдауну зареєстрували більше 300 гостей протягом двох днів кінофестивалю Kids Movie Fest. 

Глядачі під час кінофестивалю подивилися більше 80 фільмів. Серед кінопрограми були фільми режисерів із Китаю, Ірландії, Хорватії, Америки, Казахстану, Латвії та інших країн. Зокрема до журі потрапило майже 200 фільмів зі всього світу.

Журі фестивалю приємно здивувало кількість та якість національної програми з Вінниці, Харкова, Херсону, Одеси, Ужгороду, Маріуполя, Волновахи та інших невеличких міст України. Діти активно знімають кіно по всьому світу.Привітати дітей із кіно святом прийшли відомі особистості, актори театру та кіно - Тетяна Юрікова , Віталіна Біблів, Ірма Вітовська, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов та режисери Оксана Тараненко, Ігор Пасько із Казахстану, Олександра Бутор із Беларусії, Іван Елмер із Данії та кінооператор Ярослав Пілунський.Генеральний директор групи компаній Star Media - Ольга Пантелеймонова та представники від офіційних партнерів фестивалю Patriot Rental, Соціальна ініціатива MEGOGO "Дивись як чутно" та кінокомпанія Prime Story Picture урочисто вручили переможцям статуетки та подарунки за номінації.Всього відмітили 26 фільмів. Конкурс поділявся на анімацію та кіно різного жанру. Також був віковий розподіл, та окрема інклюзивна категорія. Нагороди та призи представили партнери фестивалю та особисті відзнаки - члени журі. Це сертифікати на навчання операторської, акторської майстерності та режисури в Професійних кіношколах и кіноакадеміях України. Також серед нагород - кінообладнання для майбутніх зйомок переможців від кінокомпанії Star Media.Найприємніша новина для авторів 26 найкращих фільмів, це – всі фільми переможці потраплять на Міжнародну Платформу Мегого і кожний у вільному доступі зможе дізнатися - про що думають і мріють наші діти.

ФІЛЬМИ ПЕРЕМОЖЦІВ
 отримали унікальну можливість потрапити на міжнародну платформу МЕГОГО, де мільярд переглядів серед глядачів по всьому світу.
Для режисерів, які мають порушення слуху МЕГОГО приготували окремі комплекти відеотехніки для зйомок.

Ми розуміємо, як діти люблять подарунки і похвалу.
Через це, наш кінофестиваль має аж 26 номінацій.
26 юних режисерів, акторів та продюсерів з різних країн та міст отримають:
 • ПРОФЕСІЙНІ ДИПЛОМИ
 • ФЕСТИВАЛЬНІ СТАТУЕТКИ
 • ПРИЗИ
А ще у нашого кінофестивалю є багато друзів в кіноіндустрії та кіномистецтві. Це українські кінокомпанії, кіностудії, кінопродакшени і просто хороші люди, яким не начхати на майбутнє українського кіно. 


Для кожного номінанта був заготовленний окремий приз.
Найцінніше серед подарунків це ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ:

 • кінокурси у відомих крутих кіношколах та кіноакадеміях України STAR MEDIA, Film Crew Academy.
 • путівки до найпопулярніших кінотаборів України. KIDS MOVIE CAMP
 • сертифікати на оренду відеотехніки для зйомок від Patriot Rental
 • відеотехніка ( кіносвітло та відеоштативи) для зйомок наступних фільмів. МЕГОГО і PRIME STORY PICTURES
 • Книги про кіно та «Як попасти у кіно» - від письменниці Наталки Дорошенко та Видавництва «Наш формат
 • Пригощати смачненьким всіх маленьких гостей та учасників кінофестивалю буде Один з найбільших в Україні виробників продуктів харчування та напоїв – КОМПАНІЯ "PEPSICO"
 • АУКЦІОН! Це найкрутіша подія фестивалю! Аукціон завершує кінофестиваль!