https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от

Кінофестиваль запрошує всіх: 

дітей, підлітків, молодь, студентів, батьків,

викладачів у наш творчий простір. 

30 та 31 жовтня з 12:00 - 18:00 

будуть працювати 

ТРИ ОСНОВНІ ЛОКАЦІЇ В БУДИНКУ КІНО:

КІНОЗАЛ
(перегляд фільмів, які увійшли у конкурсну програму)
WORKSHOP 
(майстер класи, практичні лекції і тренінги на тему кіномистецтва і кіновиробництва, переважно для підлітків)
БІЛА І ЧЕРВОНА ЗОНИ 
МАЙСТЕР КЛАСІВ
(активна зона, де проходять МК "Акторської майстерності")
РОЗКЛАД  
30-31 жовтня 2021

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ 

БУДИНОК КІНО
Саксаганського, 6, Київ

strelka
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА WORKSHOP
ТИСНИ СЮДИ
30 жовтня - субота.  12:00 - 18:00.  
КІНОЗАЛ 
перегляд фільмів, які увійшли у конкурсну програму
12:00 - 12:30 
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ТА ГОСТЕЙ
12:00 - 12:30 
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ТА ГОСТЕЙ
Всі гості та учасники кінофестивалю реєструються в зоні ADMIN, та проходять в Червону Залу на третій поверх. Там в Червоному Залі відбудеться урочисте відкриття Міжнародного Дитячого Кінофестивалю КІДС МУВІ ФЕСТ
Вхід на кінофестиваль лише в масках
Вхід вільний для всіх
На другому поверсі Ви можете ознайомитися із всіма Зонами
12:30 - 14:00 
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ IV КІНОФЕСТИВАЛЮ
12:30 - 14:00 
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ IV КІНОФЕСТИВАЛЮ
В Червоній Залі пройде урочисте відкриття Дитячого кінофестивалю. Гості та члени журі привітають всіх зі святом! Кожен виступить із порадами та сподіваннями для юних режисерів.
14:00 - 14:50
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ: INCLUSION CINEMA TEEN
14:00 - 14:50
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ: INCLUSION CINEMA TEEN
Категорія учасників, які мають порушення слуху віком від 13-18 років.
15:00 - 15:50 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : TEENAGER CINEMA, 15-18 рр..
15:00 - 15:50 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : TEENAGER CINEMA, 15-18 рр..
Жанр: ІГРОВЕ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНЕ
16:00 - 16:30 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : DIFFICULT AGE, 12-14 рр..
16:00 - 16:30 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : DIFFICULT AGE, 12-14 рр..
Жанр: ІГРОВЕ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНЕ
16:30 - 17:00 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ:  KIDS CINEMA,  8 - 11 рр..
16:30 - 17:00 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ:  KIDS CINEMA,  8 - 11 рр..
ЖАНР: ІГРОВИЙ ТА АНІМАЦІЯ
17:00 - 18:00 
ПОКАЗ АНІМАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІІ : TEENAGER CARTOON
17:00 - 18:00 
ПОКАЗ АНІМАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІІ : TEENAGER CARTOON
ЖАНР: АНІМАЦІЯ
WORKSHOP (30.10.2021)
майстер класи, практичні лекції і тренінги на тему кіномистецтва і кіновиробництва, переважно для підлітків
14:00 - 14:30
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З РЕЖИСЕРОМ АНТОНІО ЛУКИЧ ТА АКТОРАМИ ЮРІЄМ ГОРБУНОВИМ, ТЕТЯНОЮ ЮРІКОВОЮ ТА ТРІТЕНКО ОЛЕКСІЄМ.
14:00 - 14:30
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З РЕЖИСЕРОМ АНТОНІО ЛУКИЧ ТА АКТОРАМИ ЮРІЄМ ГОРБУНОВИМ, ТЕТЯНОЮ ЮРІКОВОЮ ТА ТРІТЕНКО ОЛЕКСІЄМ.
ВХІД ЛИШЕ ЗА РЕЄСТРАЦІЄЮ
14:30 - 15:00 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ ВІД СОЦІАЛЬНОГО КОМУНІКАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ «ДИВИСЬ УКРАЇНСЬКЕ!»
14:30 - 15:00 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ ВІД СОЦІАЛЬНОГО КОМУНІКАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ «ДИВИСЬ УКРАЇНСЬКЕ!»
ЛЕКТОР: ОКСАНА ТАРАНЕНКО. 
«Дивись Українське»
15:00 - 15:50 
ПРАКТИЧНИЙ МК "МАЛЮЄМО КІНО СВІТЛОМ" . 
Про основні джерела світла, світлові схеми та їх застосування на знімальному майданчику. 
15:00 - 15:50 
ПРАКТИЧНИЙ МК "МАЛЮЄМО КІНО СВІТЛОМ" . 
Про основні джерела світла, світлові схеми та їх застосування на знімальному майданчику. 
КОУЧІ: СЕРГІЙ КРОХМАЛЬ ТА СЕРГІЙ ФРОЛОВ
Patriot Rental
16:00 - 16:30
ЛЕКЦІЯ: АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ І ПРОДЮСУВАННЯ
16:00 - 16:30
ЛЕКЦІЯ: АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ І ПРОДЮСУВАННЯ
COACH: ARESI THYLAMAY
Full Sail University. Канада
16:30 - 17:30
ВОРКШОП «АНАЛІЗ ФЕСТИВАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ ПРОДЮСЕРОМ»
16:30 - 17:30
ВОРКШОП «АНАЛІЗ ФЕСТИВАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ ПРОДЮСЕРОМ»
РИТА ГРЕБЕНЧІКОВА, ПРОДЮСЕР Кінокомпанія Starmedia
17:30 - 18:00 
ПРАКТИЧНИЙ МК «ЖЕСТОВА МОВА У КІНО»
17:30 - 18:00 
ПРАКТИЧНИЙ МК «ЖЕСТОВА МОВА У КІНО»
АВТОР: АНФІСА ХУДАШОВА
Кіношкола «КІДСМУВІ»
ЧЕРВОНА ЗОНА (30.10.2021)
14:00 - 14:50
МК «СЦЕНІЧНА МОВА – ІНСТРУМЕНТ ЛІДЕРА». 
Експрес курс ораторської майстерності для підлітків.
14:00 - 14:50
МК «СЦЕНІЧНА МОВА – ІНСТРУМЕНТ ЛІДЕРА». 
Експрес курс ораторської майстерності для підлітків.
АВТОР: ОЛЕГ П’ЯНИЙ
Кіношкола «Kids Movie»
15:00 - 15:50 
"МАЙСТЕРНЯ ІМПРОВІЗАЦІЇ З ДТС Чорний Квадратик"
15:00 - 15:50 
"МАЙСТЕРНЯ ІМПРОВІЗАЦІЇ З ДТС Чорний Квадратик"
ВИКЛАДАЧ: СЕРГІЙ АНЧУТКІН
Дитяча театральна студія «Чорний Квадратик»
16:00 - 16:30 
МК  "АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВІД "КАРТОПЛЯфрі"
16:00 - 16:30 
МК  "АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВІД "КАРТОПЛЯфрі"
АВТОР: ВІТАЛІЙ ЛУК'ЯНОВ
Театральна Майстерня «кАРТопля Free»
БІЛА ЗОНА (30.10.2021)
14:00 - 15:50
«ПИШИ, ЩОБ ЗНІМАТИ" – З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ»
14:00 - 15:50
«ПИШИ, ЩОБ ЗНІМАТИ" – З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ»
АВТОР: МИКОЛА ПОНИЧ
Ukrainian Film School
31 жовтня - НЕДІЛЯ.  12:00 - 18:00. БУДИНОК КІНО.  
КІНОЗАЛ (31.10.2021)
перегляд фільмів, які увійшли у конкурсну програму
12:00 - 12:30 
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ТА ГОСТЕЙ
12:00 - 12:30 
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ТА ГОСТЕЙ
Всі гості та учасники кінофестивалю реєструються в зоні ADMIN, та проходять в Червону Залу на третій поверх. Там в Червоному Залі відбудеться урочисте відкриття Міжнародного Дитячого Кінофестивалю КІДС МУВІ ФЕСТ
Вхід на кінофестиваль лише в масках
Вхід вільний для всіх
На другому поверсі Ви можете ознайомитися із всіма Зонами
13:00 - 13:40
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ: "KIDS CINEMA". 8 - 11рр.
Жанр: Ігровий та анімація
13:00 - 13:40
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ: "KIDS CINEMA". 8 - 11рр.
Жанр: Ігровий та анімація
Категорія учасників, віком від 8 до 11 років.
13:50 - 14:40
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : TEENAGER CINEMA, 15-18 рр..
13:50 - 14:40
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : TEENAGER CINEMA, 15-18 рр..
Жанр: Кліпи, реклама, експеримент
14:50  - 15:50
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : DIFFICULT AGE, 12-14 рр..
14:50  - 15:50
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ : DIFFICULT AGE, 12-14 рр..
Жанр: ІГРОВЕ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНЕ
16:30 - 17:00 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ INCLUSION CINEMA TEEN 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ "TEENAGER CINEMA" 15-18
16:30 - 17:00 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ INCLUSION CINEMA TEEN 
ПОКАЗ ФІЛЬМІВ КАТЕГОРІЇ "TEENAGER CINEMA" 15-18
Категорія учасників, які мають порушення слуху віком від 13-18 років.
17:00 18:00
УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ КІНОФЕСТИВАЛЮ. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПАРТНЕРАМИ KIDS MOVIE FEST
17:00 18:00
УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ КІНОФЕСТИВАЛЮ. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПАРТНЕРАМИ KIDS MOVIE FEST
СИНЯ ЗАЛА
18:00 - 19:00
СВЯТКОВИЙ АУКЦІОН 
18:00 - 19:00
СВЯТКОВИЙ АУКЦІОН 
Під час Кінофестивалю всі учасники заробляли на воркшопах та тренінгах гроші КІНОФЕСТИВАЛЮ - МУВІКИ. Раз на рік Фестиваль проводить аукціон, де будь хто може придбати за мувіки справжні цінні речі, які знадобляться для створення майбутніх фільмів ( відеоштативи, кіносвітло, мерч відомих кінобрендів, повербанки, чашки, худі, бейсболки, рюкзаки і багато-багато інших лотів) 
WORKSHOP (31.10.2021)
майстер класи, практичні лекції і тренінги на тему кіномистецтва і кіновиробництва,
переважно для підлітків
13:00 - 13:40
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ЯК ДИТИНІ ПОТРАПИТИ В КІНО»
13:00 - 13:40
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ЯК ДИТИНІ ПОТРАПИТИ В КІНО»
АВТОР: КАСТИНГ ДИРЕКТОР ТА ПИСЬМЕННИЦЯ НАТАЛІЯ ДОРОШЕНКО ТА ДОНЬКА НАСТЯ
Видавництво «Наш формат»
13:50 - 14:40
ЛЕКЦІЯ "ЯК ЗНЯТИ ТІЗЕР. АЛГОРИТМ" ВІД ПРОЕКТУ "Жовтий Автобус"
13:50 - 14:40
ЛЕКЦІЯ "ЯК ЗНЯТИ ТІЗЕР. АЛГОРИТМ" ВІД ПРОЕКТУ "Жовтий Автобус"
АВТОР: Кінооператор Ярослав Пілунський. 
Кінолабораторія «Жовтий автобус».
14:50 - 15:50
ПРАКТИЧНИЙ МК "ТАНЕЦЬ З КІНОКАМЕРОЮ" ПРО СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ.  Електронна і механічна стабілізація в житті оператора. 
14:50 - 15:50
ПРАКТИЧНИЙ МК "ТАНЕЦЬ З КІНОКАМЕРОЮ" ПРО СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ.  Електронна і механічна стабілізація в житті оператора. 
КОУЧІ: ОЛЕКСАНДР МАТВЄЄВ ТА СЕРГІЙ КРАСНОЖОН. 
Patriot Rental
16:00 - 16:30
 ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ МИХАЙЛО ХОМА / DZIDZIO
16:00 - 16:30
 ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ МИХАЙЛО ХОМА / DZIDZIO
режисер-постановник нової комедії "ДЕ ГРОШІ", актор, артист, саунд продюсер фільму.
16:30 - 17:00
КОЛЛАБОРАЦИЯ: БІЛОРУСЬ + УКРАЇНА. 
ДРУЖНІЙ КУРС ІМПРОВІЗАЦІЙ УЧНІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТА БІЛОРУСЬКОЇ КІНОШКІЛ.
16:30 - 17:00
КОЛЛАБОРАЦИЯ: БІЛОРУСЬ + УКРАЇНА. 
ДРУЖНІЙ КУРС ІМПРОВІЗАЦІЙ УЧНІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТА БІЛОРУСЬКОЇ КІНОШКІЛ.
АВТОР: ОЛЕГ П’ЯНИЙ та САША БУТОР
Кіношкола «Kids Movie» та Кіношкола «Територія кіно»
ЧЕРВОНА ЗОНА (31.10.2021)
13:00 13:40
МК «СЦЕНІЧНА МОВА – ІНСТРУМЕНТ ЛІДЕРА». 
Експрес курс ораторської майстерності для підлітків.
13:00 13:40
МК «СЦЕНІЧНА МОВА – ІНСТРУМЕНТ ЛІДЕРА». 
Експрес курс ораторської майстерності для підлітків.
АВТОР: ОЛЕГ П’ЯНИЙ
Кінотабір «Kids Movie Camp»
13:50 14:40
«ПИШИ, ЩОБ ЗНІМАТИ" – З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ»
13:50 14:40
«ПИШИ, ЩОБ ЗНІМАТИ" – З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ»
АВТОР:МИКОЛА ПОНИЧ 
Ukrainian Film School
14:50 15:50
МК "КАМЕРА, МОТОР, ПОЧАЛИ!"
14:50 15:50
МК "КАМЕРА, МОТОР, ПОЧАЛИ!"
АВТОР: Режисерка Наталія Джура
Ukrainian Film School
БІЛА ЗОНА (31.10.2021)
13:00 - 16:00 
«ПИШИ, ЩОБ ЗНІМАТИ" – З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ»
13:00 - 16:00 
«ПИШИ, ЩОБ ЗНІМАТИ" – З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ»
АВТОР: МИКОЛА ПОНИЧ
Ukrainian Film School
  1. ГРОШІ МУВІКИ
    За участь у кожному майстер класі учасник отримає фестивальну валюту - МУВІКИ. 
  2. АУКЦІОН
    Чим більше мувиків, тим більше у Вас шансів купити на ФЕСТИВАЛЬНОМУ АУКЦІОННІ цінну річь на згадку або для зйомки майбутнього кіно.
  3. ПРИЗИ
    Подарки для аукціонна представляють наші дорогі парнери кінофестивалю: STAR MEDIA, MEGOGO. PATRIOT, FILM UA.
  4. ПОДАРУНКИ - ЛОТИ
    Серед подарунків мерчі відомих кінокомпаній та корисні штуки для зйомки фільму.
  1. ПОДАРУНКИ НА АУКЦІОНІ
    відотехника для зйомок:
    світло для кіно, кінохлопавки;
    відеоштативи та моноподи;
  2. FILM UA та НАШ ФОРМАТ
    екскурсії до кіностудії FILM UA,
    книжки про кіно від друкарні "Наш Формат"; Книга- посібник "Як потрапити в кіно" від авторки Наталії Дорошенко
  3. STAR MEDIA
    футболки, рюкзаки, термочашки та худі від STAR MEDIA;
  4. МЕГОГО
    сертифікати, кепки, футболки та сумки від МЕГОГО